Čas na serveru 21:40:34

František Tichý
Vysoká škola

Id: 321004

Vysoká škola

  •  / Vysoká škola / František  Tichý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36 cm, značeno a datováno uprostřed dole, list v minulosti přeložen, v ploše drobná poškození, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2712x

Vyvolávací cena:

64 001

Příhozy: 70