Čas na serveru 15:34:54

František Tichý
Žena s kloboukem

Id: 406903

Žena s kloboukem

  •  / Žena s kloboukem / František  Tichý

tužka/papír, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně výstavní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3021x

Vyvolávací cena:

25 000