Čas na serveru 09:23:14

František Zdeněk Eberl
V kavárně

Id: 274403

V kavárně

  •  / V kavárně / František Zdeněk Eberl

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr 60 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 549x

Vyvolávací cena:

17 000