Čas na serveru 10:25:03

Franz Thiele
Z Itálie

Id: 250403

Z Itálie

  •  / Z Itálie / Franz Thiele
  •  / Z Itálie / Franz Thiele
  •  / Z Itálie / Franz Thiele

olej/dřevěná deska, rozměr 35 x 55 cm, značeno vpravo dole, deska zvlněná, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5674x

Vyvolávací cena:

16 200