Čas na serveru 01:05:27

Franz Xaver Weidinger
Z hor

Id: 217001

Z hor

  •  / Z hor / Franz Xaver Weidinger

olej/plátno/karton, rozměr 46 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1247x

Vyvolávací cena:

3 800