Čas na serveru 23:11:41

Fritz Chwala
Červánky nad jezerem

Id: 115001

Červánky nad jezerem

  •  / Červánky nad jezerem / Fritz Chwala

olej/plátno, rozměr 50 x 81 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, malba značně poškozena, v minulosti pokus o restaurování, oděrky na rámu

zobrazeno: 2892x

Vyvolávací cena:

31 000