Čas na serveru 13:59:27

Georges Kars
Dívka na pohovce

Id: 190411

Dívka na pohovce

  •  / Dívka na pohovce / Georges Kars

kresba/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 44,5 cm, signováno vpravo dole s autorským razítkem, list poškozen hnědými tečkami, pomačkán, v ploše poškozen, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 356x

Vyvolávací cena:

1 800