Čas na serveru 16:02:05

Gustav Klimt
Nuda Veritas

Id: 121301

Nuda Veritas

  •  / Nuda Veritas / Gustav Klimt

serigrafie/ruční papír, velikost listu 98,5 x 27,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát vydavatelství

zobrazeno: 2502x

Vyvolávací cena:

9 500