Čas na serveru 06:40:02

Gustav Klimt
Portrét ženy

Id: 469702

Portrét ženy

  •  / Portrét ženy / Gustav Klimt

tisková technika, rozměr ve výřezu 28 x 20,5 cm, značeno vpravo v tisku, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 474x

Vyvolávací cena: