Čas na serveru 15:24:34

Gustav Macoun
Černé jezero

Id: 917

Černé jezero

  •  / Černé jezero / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr malby 50 x 58 cm, signováno vlevo dole G. Macoun, datováno 11, na zadní straně obrazu studie krajiny, na malbě lehké škrábance, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 2485x

Vyvolávací cena:
7 500

15 000