Čas na serveru 14:47:20

Gustav Macoun
Cesta lemovaná břízami

Id: 401802

Cesta lemovaná břízami

  •  / Cesta lemovaná břízami / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba na několika místech vypadaná, drobně poškozená

zobrazeno: 5086x

Vyvolávací cena:

16 500