Čas na serveru 13:54:13

Gustav Macoun
Pod Troskami

Id: 400202

Pod Troskami

  •  / Pod Troskami / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 39,5 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1150x

Vyvolávací cena:

9 500