Čas na serveru 00:18:39

Gustav Macoun
Podzim

Id: 354602

Podzim

  •  / Podzim / Gustav Macoun
  •  / Podzim / Gustav Macoun
  •  / Podzim / Gustav Macoun

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3256x

Vyvolávací cena:

19 000