Čas na serveru 11:58:49

Gustav Macoun
Pohled do kraje

Id: 185023

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Gustav Macoun

olej/lepenka, rozměr 34 x 40 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, vše v původním stavu

zobrazeno: 4209x

Vyvolávací cena:
2 200

11 500