Čas na serveru 08:45:44

Gustav Macoun
Úvozová cesta

Id: 232002

Úvozová cesta

  •  / Úvozová cesta / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr 50 x 63 cm značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, uvedeno v katalogu Hlinsko 2019 strana 28, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 1797x

Vyvolávací cena:
3 800

30 000

Příhozy: 52