Čas na serveru 10:27:59

Gustav Macoun
Zimní nálada

Id: 312802

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / Gustav Macoun

olej/karton, rozměr ve výřezu 27,5 x 38,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3599x

Vyvolávací cena:

14 500