Čas na serveru 01:03:35

Gustav Porš
Pohled do kraje

Id: 267301

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustraci,po

zobrazeno: 3313x

Vyvolávací cena:
4 800

75 000

Příhozy: 57