Čas na serveru 17:32:12

Gustav Porš
Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce

Id: 266501

  •  / Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1533x

Vyvolávací cena:

37 000