Čas na serveru 10:02:43

Gustav Porš
Zimní řeka

Id: 322802

Zimní řeka

  •  / Zimní řeka / Gustav  Porš
  •  / Zimní řeka / Gustav  Porš
  •  / Zimní řeka / Gustav  Porš

olej/plátno, rozměr 46 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 6990x

Vyvolávací cena:

46 000

2021,10-1,04,20,26,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 50