Čas na serveru 21:23:08

Gyula Zorkoczy
Dívka s rukávníkem

Id: 181013

Dívka s rukávníkem

  •  / Dívka s rukávníkem / Gyula Zorkoczy

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 2776x

Vyvolávací cena:

13 000