Čas na serveru 01:31:51

Hanuš Schwaiger
Vodník

Id: 388802

Vodník

  •  / Vodník / Hanuš Schwaiger
  •  / Vodník / Hanuš Schwaiger
  •  / Vodník / Hanuš Schwaiger
  •  / Vodník / Hanuš Schwaiger

gobelín, rozměr 99 x 160 cm, značeno v osnově ve spodní části, vrchní i spodní okraj zdoben dlouhými třásněmi, tkanina místy poškozená, Moravská gobelínová manufaktura Valašské Meziříčí

zobrazeno: 3711x

Vyvolávací cena:

30 000