Čas na serveru 10:43:48

Helena Šrámková
Lesní bystřina

Id: 52803

Lesní bystřina

  •  / Lesní bystřina / Helena Šrámková

olej/plátno, rozměr 81 x 71 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1518x

Vyvolávací cena:

4 700