Čas na serveru 19:18:17

Imrich Plekanec
U Zahrádek

Id: 1862

U Zahrádek

  •  / U Zahrádek / Imrich Plekanec

olej/karton, rozměr 19 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 1953, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2227x

Vyvolávací cena:
900

1 200