Čas na serveru 10:09:12

Imro Weiner - Kráľ
Pohled na Štrbské pleso

Id: 233302

Pohled na Štrbské pleso

  •  / Pohled na Štrbské pleso / Imro Weiner - Kráľ

olej/plátno, rozměr 61 x 84 cm, značeno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jána Abelovského CSc.

zobrazeno: 551x

Vyvolávací cena:
25 000

34 000

2020,03-1,10,21,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu