Čas na serveru 07:41:29

Iva Hüttnerová
Dopis

Id: 457503

Dopis

  •  / Dopis / Iva Hüttnerová
  •  / Dopis / Iva Hüttnerová
  •  / Dopis / Iva Hüttnerová

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 36,5 cm, značeno, číslováno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2980x

Vyvolávací cena:

10 055