Iva Hüttnerová
Jan Werich
Id: 504801
litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1024x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 999 Kč
2024,05-1,13,20,12,00
minimální příhoz 500 Kč