Čas na serveru 08:23:04

Iva Hüttnerová
Jan Werich

Id: 504801

Jan Werich

  •  / Jan Werich / Iva Hüttnerová

litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1024x

Vyvolávací cena:

19 999

2024,05-1,13,20,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu