Čas na serveru 16:34:18

Iva Hüttnerová
Na lavičce

Id: 468301

Na lavičce

  •  / Na lavičce / Iva Hüttnerová

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1747x

Vyvolávací cena:
12 000

85 000

Příhozy: 66