Iva Hüttnerová
Na procházce
Id: 497507
litografie/papír, rozměr 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, autorský tisk
zobrazeno: 231x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
2024,05-1,13,19,58,00
minimální příhoz 500 Kč