Čas na serveru 07:27:57

Iva Hüttnerová
Na procházce

Id: 497507

Na procházce

  •  / Na procházce / Iva Hüttnerová

litografie/papír, rozměr 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, autorský tisk

zobrazeno: 231x

Vyvolávací cena:

10 000

2024,05-1,13,19,58,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu