Čas na serveru 15:04:52

Iva Hüttnerová
Paní Zima

Id: 486009

Paní Zima

  •  / Paní Zima / Iva Hüttnerová

kvaš/papír, rozměr kresby 24 x 16 cm, značeno, datováno a pospáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3968x

Vyvolávací cena:

23 001