Iva Hüttnerová
Poutník
Id: 505303
olej/sololit, rozměr 25,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 296x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
38 000 Kč
2024,05-1,13,20,10,00
minimální příhoz 1 000 Kč