Čas na serveru 05:46:44

Ivan Horyna
Skalnaté pohoří

Id: 335203

Skalnaté pohoří

  •  / Skalnaté pohoří / Ivan Horyna

olej/karton, rozměr viditelný 34 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 504x

Vyvolávací cena:

2022,01-1,10,19,39,00
( 10.1.2022, 19:39:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

19.11.2021 7:40 3 500 Kč