Čas na serveru 12:00:35

Ivan Ouhel
Peříčko

Id: 386406

Peříčko

  •  / Peříčko / Ivan Ouhel
  •  / Peříčko / Ivan Ouhel
  •  / Peříčko / Ivan Ouhel
  •  / Peříčko / Ivan Ouhel

akvarel/papír, rozměr listu 20,5 x 14,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto, na zadní straně přiložena fotografie autora při podpisu díla

zobrazeno: 403x

Vyvolávací cena:

10 750