Čas na serveru 20:07:17

Ivan Ouhel
Zima

Id: 68602

Zima

  •  / Zima / Ivan Ouhel
  •  / Zima / Ivan Ouhel
  •  / Zima / Ivan Ouhel
  •  / Zima / Ivan Ouhel

olej/plátno/překližka, rozměr 18 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, v obrazu drobná dirka, olištováno

zobrazeno: 2759x

Vyvolávací cena:

3 990