Čas na serveru 16:04:30

Ivan Sedliský
Portrét Ing. K.

Id: 216902

Portrét Ing. K.

  •  / Portrét Ing. K. / Ivan Sedliský

olej/plátno, rozměr 120 x 150 cm, značeno vlevo dole, z cyklu Součastníci, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 3533x

Vyvolávací cena:
3 800

14 500