Čas na serveru 12:14:13

Ivana Jurná Lipská
Hnědák

Id: 398202

Hnědák

  •  / Hnědák / Ivana Jurná Lipská

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2548x

Vyvolávací cena:

13 509