Čas na serveru 13:00:15

Ivana Jurná Lipská
Hnědák

Id: 420701

Hnědák

  •  / Hnědák / Ivana Jurná Lipská

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 1618x

Vyvolávací cena:

5 505