Čas na serveru 00:47:10

Ivana Vožniaková
Obrázek pro štěstí

Id: 350007

Obrázek pro štěstí

  •  / Obrázek pro štěstí / Ivana Vožniaková

kombinovaná technika/koláž/deska, rozměr 100 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, na zadní straně popis včetně věnování a značení, rámováno

zobrazeno: 639x

Vyvolávací cena:

4 200