Čas na serveru 15:48:12

J. K. Novák
Abstraktní kompozice

Id: 393405

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / J. K. Novák

olej/plátno, rozměr 86 x 125 cm, značeno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 600x

Vyvolávací cena:

28.11.2022, 20:31:00

11.11.2022 15:19 4 500 Kč