Čas na serveru 19:38:38

J. Šustek
Pražský hrad

Id: 225114

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / J. Šustek
  •  / Pražský hrad / J. Šustek
  •  / Pražský hrad / J. Šustek

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, značeno vpravo dole, datováno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2897x

Vyvolávací cena:

10 500