Čas na serveru 19:38:01

J. V. Leitner
Kopcovitá krajina

Id: 200016

Kopcovitá krajina

  •  / Kopcovitá krajina / J. V. Leitner

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 345x

Vyvolávací cena:
500

1 100