Čas na serveru 09:37:08

Jakub Obrovský
Léto

Id: 400303

Léto

  •  / Léto / Jakub Obrovský
  •  / Léto / Jakub Obrovský
  •  / Léto / Jakub Obrovský
  •  / Léto / Jakub Obrovský

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 43,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně opatřeno razítkem Spolku výtvarných umělců Mánes

zobrazeno: 2135x

Vyvolávací cena:

7 000