Čas na serveru 10:23:24

Jakub Obrovský
Trávnice a skřivánek

Id: 139902

Trávnice a skřivánek

  •  / Trávnice a skřivánek / Jakub Obrovský

sádrová plastika, celková výška cca 102 cm, nesignováno, socha v mramorové podobě je uvedena v publikaci Jaroslava Kolmana: Jakub Obrovský - Jeho život a dílo, socha v minulosti poškozena na několika místech a nekvalitně opravena

zobrazeno: 2645x

Vyvolávací cena:

10 000