Čas na serveru 03:40:31

Jan B. Minařík
Vánoční kaktus

Id: 97902

Vánoční kaktus

  •  / Vánoční kaktus / Jan B. Minařík

olej/plátno, rozměr 66 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, poškozený rám, volné v rámu, zcela původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1615x

Vyvolávací cena:

9 000