Čas na serveru 04:13:21

Jan Baptista Homann
Mapa světa

Id: 308825

Mapa světa

  •  / Mapa světa / Jan Baptista Homann

mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 51 x 59 cm, neznačeno, popsáno v ploše, list místy poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1034x

Vyvolávací cena:
2 800

14 500