Čas na serveru 13:58:50

Jan Bauch
Stojící akt

Id: 376210

Stojící akt

  •  / Stojící akt / Jan  Bauch
  •  / Stojící akt / Jan  Bauch
  •  / Stojící akt / Jan  Bauch

kombinovaná technika/malba/lepenka, rozměr ve výřezu 56 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1710x

Vyvolávací cena:

13 000