Čas na serveru 01:44:26

Jan Bedřich Plaček
Na pražské ulici

Id: 79101

Na pražské ulici

  •  / Na pražské ulici / Jan Bedřich Plaček

olej/plátno, rozměr 52 x 77 cm, signováno vpravo nahoře, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1633x

Vyvolávací cena: