Čas na serveru 02:42:49

Jan Bohumil Pospíšil
Bouřlivé ráno - Scirocco

Id: 365502

Bouřlivé ráno - Scirocco

  •  / Bouřlivé ráno - Scirocco / Jan Bohumil Pospíšil

olej/plátno/lepenka, rozměr cca 20,3 x 36,6 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, popis a výstavní razítko na zadní straně

zobrazeno: 2440x

Vyvolávací cena:

19 500

Příhozy: 50