Čas na serveru 11:35:48

Ján Hála
Slepička s kuřátky

Id: 54304

Slepička s kuřátky

  •  / Slepička s kuřátky / Ján Hála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 2724x

Vyvolávací cena:

23.11.2016, 20:48:00

23.11.2016 17:25 4 000 Kč