Čas na serveru 21:42:15

Jan Kavan
Čtenář

Id: 95706

Čtenář

  •  / Čtenář / Jan Kavan
  •  / Čtenář / Jan Kavan
  •  / Čtenář / Jan Kavan

kombinovaná technika/olej/koláž/plátno, rozměr 72 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1791x

Vyvolávací cena:

2 400