Čas na serveru 08:26:28

Jan Klír
Na okraji lesa

Id: 33804

Na okraji lesa

  •  / Na okraji lesa / Jan Klír
  •  / Na okraji lesa / Jan Klír
  •  / Na okraji lesa / Jan Klír

olej/masonit, rozměr 32,5 x 32,5 cm, signováno na zadní straně, popsáno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 995x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

13.7.2016, 20:12:00

11.7.2016 21:44 1 800 Kč